Описание
Всі хто був в цім санаторії в 2012 році на першому заєзді гоу сюди!!!!!
Про санаторій.
На березі живописної річки Південний Буг, на місці бувшого маєтку польського графа Костянтина Потоцького розкинувся „Дитячий санаторій „Сокілець”. Крім прекрасних природних ландшафтів на відпочиваючих тут чекають: футбольні та волейбольні площадки, більярдна, настільний теніс, тренажерний зал, бібліотека, танцювальний майданчик, літній кінотеатр, дитяча площадка з каруселями та місце для різноманітних ігор.
На території санаторію працює дитяче кафе „Лілея” та кіоск, де можна придбати все від солодощів до предметів гігієни. Наявність необхідних умов для проведення дозвілля дає змогу активно проводити культурно-масову та спортивно-масову роботу в санаторії.
З кожною групою дітей проводяться екскурсії по дендропарку санаторію, під час якої відпочиваючі знайомляться з територією та природними краєвидами, а також екскурсії по історичних місцях села Сокілець та села Печера, які несуть відпочиваючим інформацію про минуле сім’ї польських магнатів Свейковських – Потоцьких, які володарювали тут з кінця ХVIII – до початку ХХ ст. Особливого значення в ході екскурсії набуває знайомство дітей з історичними пам’ятниками архітектури – Печерським костьолом, в якому знаходиться склеп сім’ї Потоцьких (1902 рік - робота архітектора В.Городецького; Романський та млинським комплексом (1884 -1888 рік; стиль Ренесанс), збудованим німецькими майстрами. Крім того проводяться туристичні походи (4-6 кілометри) та змагання з туризму.
Особливо дітям подобаються такі спортивні міроприємства, як „Старти надій”, різноманітні командні змагання (футбол, волейбол, піонербол, настільний теніс, шахові турніри, змагання з плавання). Також діти за любки беруть участь у проведені розважальних та інтелектуальних ігор: „Кохання з першого погляду”, „Побачення в сліпу”, „Брейн-ринг”, „Найрозумніший” та конкурсів: „Малюнок на асфальті”, „Міс санаторій „Сокілець”, „Чудова сімка”, „В гостях у казки”, „КВК”, „Лицарський турнір”, „Кращий музичний кліп” та інші.
В перші дні заїзду проводиться вечір знайомства під назвою „Візитна картка”, а під кінець відпочинку прощальний вечір з обов’язковою концертною програмою. Два рази на тиждень в літньому кінотеатрі демонструється широкоекранний художній фільм. Постійно працює телезал.
Всі інші вечори діти проводять на танцювальному майданчику. Саме на дискотеці вони знайомляться з творчою діяльністю своїх улюблених виконавців та груп, беруть участь в танцювальних та вокальних конкурсах. На любителів комп’ютерних розваг чекає ігрова кімната.
Перелік лікувальних процедур та методик.
І. Санаторно-курортне лікування захворювань органів опору та руху: 1. лікувальна фізкультура; 2. масаж: класичний, крапковий, сегментарний; 3. пелоїдотерапія: озокерітові та парафінові аплікації, грязьовий електрофорез; 4. мануальна терапія: мануальна гімнастика, постізометрична релаксація м’язів; 5. електролікування: високочастотне (змінні струми і поля високої, ультрависокої частоти, дарсонвалізація); низькочастотне гальванізація, медикаментозний електрофорез); магнітотерапія; 6. лікування ультразвуком; 7. лазерна терапія; 8. рефлексоголкотерапія: 9. теренкур; 10.вітамінотерапія; 11.гомеопатія; 12.водолікування: лікувальні ванни: хвойні (мінеральні, перлинні, комбіновані); обтирання холодною водою; 13.холодолікування (загальна гіпотермія); 14.теплолікування (загальна сухоповітряна термотерапія); 15.біоенерготерапія; 16.медикаментозне лікування; 17.природні лікувальні фактори: кліматотерапія; природній гідромасаж між валунами, купання у річці. ІІ. Санаторно-курортне лікування захворювань органів дихання: 1. аероіонотерапія; 2. інгаляції: лужні, масляні, з лікарських трав, медикаментозні аерозолі; 3. фітотерапія; 4. вітамінотерапія; 5. дієтотерапія; 6. апітерапія; 7. гомеопатія;