Описание
Нарощування вій - косметична процедура кріплення до наявних вій додаткових вій з синтетичного матеріалу за допомогою клею. Довжина нарощених вій може скласти від 6 до 15 мм і підбирається в залежності від індивідуальних особливостей і побажань клієнта. Можна наростити вії різної довжини і зробити вії на зовнішньому кутку повіки довшими. Тоді погляд буде ще більш виразнішим і чаруючим. Нарощування вій починають із зовнішнього кутка ока, і поступово, вія до вії, доходять до внутрішнього краю.
Сеанс нарощування триває від 2 до 3,5 годин.
Штучні вії випадають в міру природного випадання власних, тому періодично потрібно вдаватися до корекції. Термін носіння нарощених вій залежить від індивідуальних особливостей організму. Існують і несприятливі фактори, такі як хронічні хвороби, стреси і авітаміноз, які можуть прискорити випадіння вій. В середньому, робити корекцію нарощених вій потрібно кожні 3-4 тижні. При корекції клеїться нова штучна вія на місце тієї що випала, і Ви знову володієте магічним погля носінняя нарощених вій дівчата настільки звикають до свого оновленого іміджу, що вже не уявляють життя зі «старими» віями.
Ризик алергії або пошкодження шкіри клієнта при нарощуванні мінімальний, оскільки «нові» вії кріпляться не на шкіру, а біля основи вій клієнта. Але, звичайно завжди непереносимостіі клею. Тому кваліфікований майстер обов'язково перших війок. Ну і найкраще використовувати спеціальний гіпоалергенний клей для нарощування.
Часто цікавляться, чи можна після нарощування вій користуватися тушшю. В принципі, це не заборонено, але зазвичай цього не потрібно, тому вії самі по собі досить яскраві і красиві. І потім, потрібно пам'ятати, що саме зайві доторки до нарощених вій знижують термін їх носіння. Якщо вже ви вирішили вбити всіх наповал і підфарбувати їх тушшю, то ні в якому разі не користуйтеся водостійкою тушшю і жирними, масляними засобами для зняття макіяжу.
Для вдалого нарощування важливо правильно підібрати довжину, товщину, вигин вій.
Довжина вій коливається від 4 до 20 мм.
Товщина вій - від 0,07 до 0,30 мм.
Що стосується завитка, то він поділяється на такі види:
J - слабкий, майже прямий, вигин (для природного ефекту);
B - легкий завиток, природний, більш відкритий ефект;
C - середній завиток, один з найпопулярніших вигинів, дає ефект відкритих, виразних очей;
CC, D - супер вигини, яскравий «гламурний» ефект.
Види нарощування вій: неповний обсяг, повний обсяг, подвійний об'єм або 3D обсяг (нарощування по 2-3 вії на кожну натуральну вію).
Класичний метод нарощування (Японська технологія) - це технологія, коли вії нарощуються окремо, а не пучками. Таким чином, результат виходить абсолютно природний, а помах вій чарівним!
Нарощування вій класичним методом дозволяє домогтися максимальної природності - ніхто не здогадається, що це синтетичні вії. Всі будуть просто заздрити вашим довгимм віям. Нарощування вій поштучно можна виконувати не тільки якщо у вас густі рідні вії, але і в протилежному випадку - це дозволить дещо збільшити їх об'єм.
Переваги нарощування вій:
• Можливість не витрачати час вранці на фарбування вій тушшю, а вечорами на видалення туші. Неважко підрахувати, скільки часу Ви заощадите за період носіння нарощених вій.
• Можливість заощадити на покупці туші.
• Можливість активно відпочивати, займатися спортом, плавати без постійного підглядання в дзеркало - а не розмазалася чи у мене туш? Ваш вигляд буде бездоганним навіть вранці, без обов'язкового нанесення макіяжу.