Описание
“Фабрику зірок” по праву вважають одним із найуспішніших форматів у світовому телеефірі. Концепцію “Star Academy” (саме така оригінальна назва проекту) придумала голландська компанія Endemol. Але першою країною, у якій показали шоу, стала Франція. Там “Академія зірок” стартувала 20 жовтня 2001 року. А двома днями пізніше аналогічне шоу за назвою “Operation Triunfo”(“Операція Тріумф”) з'явилося в ефірі Іспанії.
Концепція цього реаліті-шоу настільки припала до душі глядачам, що свої “Академії зірок” відкрили близько 50 держав!
В Україні “Фабрика зірок” відкрила нові імена у світі шоу-бізнесу. Ольга Цибульська, Даша Астаф’єва, дует “Сахар”, Елізабет, Даша Коломієць, дует “Дантес-Олійник”, гурт “Real’O”, Борис Апрєль, Марк Савін. А музичними продюсерами шоу були Юрій Нікітін та Наталя Могилевська.
У Росії “Фабрика звезд” також стала пропуском у світ шоу-бізнесу. У тому числі для Юлії Савічевої, Стаса П’єхи, Дмитра Колдуна, гуртів “Корні|, “Фабрика” та Анастасії Приходько. У різний час “Фабрикою звезд” керували Ігор Матвієнко, Макс Фадєєв і навіть Алла Пугачова. Але найуспішнішою російською стала “Фабрикой звезд-7” за продюсування Костянтина Меладзе.
Третя українська “Фабрика зірок”
Ірина Лисенко, Генеральний директор “Нового каналу”: “Фамилия Меладзе была в головах давно, еще со времен Первой “Фабрики зірок”. Но так складывались обстоятельства, не получалось, возникали другие люди… Однако это имя мы помнили всегда. И вот, наконец, сложилось. Проект шел по нарастающей - и с телевизионной точки зрения, и с точки зрения известности музыкального продюсера. Поэтому, я считаю, что это просто вершина нашей горы под названием “Фабрика зірок”. Именно поэтому я сейчас не “вижу” Четвертой. После Константина Меладзе в этой стране больше искать некого”.
“…Мне кажется, что это максимальная планка, которую можно взять, - так вважає керівник компанії “Friends Production” Олексій Гончаренко. - Причем не только в Украине, но и на всем постсоветском пространстве. Человека, написавшего большее количество хитов, мне кажется, не существует”.
Відомий композитор і продюсер стане третьою потужною силою, яка допоможе “Фабріці зірок-3” піднятися в своєму розвитку ще на один щабель. “Новий канал” і команда Олексія Гончаренко (цього року, як і минулому, вона працюватиме над шоу) вже володіють величезним багажем знань, здатним вивести третій сезон проекту на ще яскравішу орбіту.
До складу журі на “Фабриці зірок-3” входять:
Генеральний директор “Нового каналу” - Ірина Лисенко.
Генеральний продюсер “М1” - Валентин Коваль.
Генеральний продюсер “Русского радио Украина” - Сергія Кузіна
Шоумен, хореограф – Дмитро Коляденко.
Педагоги:
Шліфуватимуть голоси “фабрикантів” такі відомі співаки-педагоги, як: Тетяна Боєва (перший педагог Лариси Доліної), Наталя Гура та педагоги із Другої “Фабрики зірок” – Тетяна Піскарьова та Наталя Єфименко. А музичний продюсер Костянтин Меладзе особисто контролюватиме процес постановки концертних номерів кожного “фабриканта”.
Зірковий дім
Нововведення не оминули і Зірковий дім. Цьогоріч у "фабрикантів" буде більше волі. Вони зможуть прогулюватися парком та спілкуватися у блогах. Учасники проекту, на відміну від своїх попередників, не знаходитимуться під цілодобовим прицілом камер. Більше того: "фабрикантам" доведеться жити в цілком новому приміщенні. А от побачити, що відбувається у Зірковому домі можна буде щосуботи о 19:00.
Ведучі “Фабрики зірок-3” - Маша Єфросиніна та Андрій Доманський.
Як відомо, Андрій Доманський має колосальний досвід роботи на телебаченні. Окрім того, він вів Першу "Фабрику зірок". Маша Єфросиніїна п'ять років поспіль зустрічала ранок у студії "Підйому", а в 2005 р. блискуче впоралася з роллю ведучої "Євробачення". Під час гала-концертів шоу Нового каналу їй доведеться працювати в green-room (це нововведення "Фабрики зірок-3").